زمان:۷ الی ۱۱ آذرماه ۱۳۹۸

بنظر می‌رسد چالش اصلی در تحول دیجیتال به عنوان یکی از دغدغه­‌های مطرح در فضای کسب­‌وکار کشور، نه در استفاده از ابزارهای نوین تکنولوژیک بلکه با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد کلان کشور، در تغییر و تحول در استراتژی‌­های کسب‌و‌کار است که چگونه منجر به درآمدزایی بیشتر یا کاهش هزینه چشمگیر شود.

از آنجا که مباحث مرتبط با تحول دیجیتال فقط محدود به یک صنعت خاص و یک قشر خاص نیست، همواره صنایع مختلف مانند انرژی، حمل و نقل، ICT، کشاورزی و خدمات شهری از یک بعد و شرکت‌­های بزرگ و استارتاپ‌­ها از بعد دیگر در معرض امواج این تحول قرار دارند.

از این‌رو، گروه علمی تحلیلی طیف به عنوان تنها کانون تفکر مخابرات ایران، پس از مطالعه و رصد این فضای بسیار مهم و حساس، بر آن شد تا برای دومین سال متوالی رویداد “هفته ایران دیجیتال ” را با شعار تحول دیجیتال؛ تغییر تکنولوژی یا استراتژی و با هدف شکل‌گیری فضای مناسب و مسیر روشن برای فعالان اقتصادی کشور برگزار نماید.

این رویداد در هفته اول آذرماه و در قالب سمینارها و نشست‌های تخصصی متعدد با محوریت سه موضوع:

برگزار می‌­شود و با تمرکز بر شکل‌گیری تعاملات مثبت و کارآمد و ایجاد تغییر در نگاه سنتی به مدل‌های همکاری میان بازیگران این عرصه می­‌پردازد.

همچنین پنجمین دوره از نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیاء ایران (IoTex) نیز با هدف ارایه توانمندی‌های داخلی در حوزه اینترنت اشیاء در همین ایام برپا خواهد بود.

تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸
اشتراک گذاری: